החלקות בטון • שלד וגמרחיפוש :

יתרונות של פרגולות צפות ברזל על פני פרגולות עץ

הפרגולה הקלאסית אותה אנחנו פוגשים ברוב בתי המגורים היא פרגולה עשויה עץ. הבחירה בעץ זולה ופשוטה, כל נגר מתחיל יוכל לנסר בעבורכם קורות עץ לבניית הפרגולה. החיסרון המשמעותי ביותר של פרגולות עץ הוא הצורך התמידי בפעולות תחזוקה. בכדי לשמור על הפרגולה יהיה עליכם לבצע בה טיפול תקופתי אחת לשנה. הטיפול כולל עבודת שיוף, ניקוי, מריחת שכבת שמן עץ וצביעה של הפרגולה.

ללא טיפולי התחזוקה השנתיים הפרגולה לא תחזיק מעמד למשך שנים ולא תשמור על מראה מרשים. מקרים בהם פרגולה עשויה עץ לא טופלה כראוי למשך מספר שנים יבואו לידי ביטוי בעץ סדוק בחלקו, מנופח בחלקו ובגוון אפור דהוי. פרגולה שהוזנחה כך לא ניתן יהיה לשקם, יש להחליפה.

פרגולות צפות ברזל כבחירה הנכונה

אם אתם מחפשים פרגולה איכותית שאינה דורשת פעולות תחזוקה קבועות, הבחירה הנכונה תהי פרגולות מתכת עם דגש על פרגולות צפות ברזל במראה מודרני חדיש. הבחירה בברזל כחומר גלם עיקרי בבניית הפרגולה מביאה עמה עמידות גבוהה, יציבות ואפשרות לעיצובים מיוחדים ומסובכים תוך עבודה בברזל.

פרגולות ברזל מול פרגולות אלומיניום

עבודה עם ברזל תהיה קשה יותר בהשוואה לעבודה עם אלומיניום. הברזל הוא חומר גלם קשה יותר לחיתוך וחיבור. פרגולות צפות ברזל יש להקפיד לצבוע בצורה יסודית בצבע מגן מפני חלודה, האלומיניום אינו זקוק להגנה מפני חלודה. במקרים בהם מופיעים סימנים של חלודה בפרגולה עשויה ברזל יש למהר לצבוע מחדש את הפרגולה כולה בשכבת צבע מגן מפני חלודה.

היתרון של פרגולות אלומיניום בא לידי ביטוי בתוצאות. אם אתם מעוניינים במבנה מיוחד עם פרזולים ועבודת אומנות של ממש, הבחירה בברזל היא האידאלית. החוזק והעמידות של פרגולות ברזל עולים על אלו של פרגולות עשויות אלומיניום או עץ. פרגולות צפות ברזל הן השקעה לטווח ארוך, המבנה צפוי לשמש אתכם למשך עשרות שנים.

פרגולות ברזל מכל סוג כדאי להזמין רק אצל בעל מקצוע עם מומחיות בעבודה עם ברזל. חברת אביב פרויקטים גאה להציג כישורים מקצועיים גבוהים, ציוד חדיש וצוות מסור, חרוץ, מוכשר ומנוסה. הפרגולות כולן מתוכננות, מעוצבות ומורכבות בהתאמה אישית. לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר.

טואול הקמת אתרי אינטרנט