החלקות בטון • שלד • גמרחיפוש :

כל הסיבות לבחור פרגולות ברזל

6/11/2017

השמש החמה הישראלית מחייבת אותנו בהתקנה של פתרון הצללה בכל חצר. הבחירה הנכונה ביותר תהיה מתקן הצללה חזק, עמיד בפני תנאי מזג האוויר, יציב וגם מעוצב. פרגולות ברזל מביאות אל החצר שלכם הרבה יותר מעוד פתרון הצללה, הן משמשות פריט עיצובי לכל דבר.

הבחירה הבנאלית ברוב הבתים היא פרגולה פשוטה עשויה עץ. הבחירה בפרגולה עשויה ברזל מתאימה לאלו שמחפשים איכות, יודעים לזהות איכות ומעוניינים לשלב בעיצוב הבית שלהם את מיטב חומרי הגלם. פרגולות ברזל ניתנות לשילוב בבניית השלד של הבית. כך אתם מצליחים למעשה גם לחסוך כסף וגם לקבל פרגולה מעוצבת בגוונים זהים לאלו של הבית. פרגולות הברזל ניתנות לבנייה במהלך בניית השלד של הבית וגם לאחריו.

יתרונות של פרגולות עשויות מתכת

מתכת מביאה עמה עמידות בפני כל פגעי מזג האוויר, מגוון אפשרויות עיצוב, התקנה מהירה (תוך 2-3 ימים בניית הפרגולה כולה תושלם). הכול מסכימים כי היתרון הראשי והסיבה העיקרית לבחירת פרגולות ברזל הם העמידות בפני קור, חום, רוחות חזקות, גשמים וגם שלג. רק חומר גלם עמיד ואיכותי כמו ברזל יוכל להציג עמידות כמעט מושלמת יחד עם בלאי נמוך מאוד. כאשר משווים בין פרגולה עשויה עץ לבין פרגולה עשויה ברזל, מגלים מהר מאוד שפרגולת הברזל הרבה יותר חזקה ועמידה.

עיצוב של פרגולות ברזל

עבודה עם ברזל מאפשרת גימור עם פרזולים בסגנון רומנטי, סגנון הייטק מודרני וגם סגנון כפרי פשוט. פרגולות מתכת ניתן יהיה לצבוע בכל צבע בו תבחרו ולבנות במידות שונות. ההתקנה מתבצעת במהרה תוך הקפדה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר.

הזמנת פרגולת עשויה ברזל

חברת אביב פרויקטים מבצעת עבודות ברזל עם התמחות ספציפית בתכנון, בנייה ועיצוב של פרגולות ברזל. הצוות המקצועי מכיר היטב את תכונות החומר ואת טכניקות הבנייה החדישות ביותר. פרגולות הברזל מביאות בשורה חדשה אל עיצוב הגינה, הן משמשות מתקן הצללה פרקטי וגם תוספת של עיצוב לחצר הבית. אם אתם מחפשים פרגולה חדשה לבית, אנו מזמינים אתכם לקבל הרבה יותר מעוד פרגולה רגילה עשויה עץ או אלומיניום. 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים